Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Chłapowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Chłapowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Chłapowie bez wątpienia potrzebujesz funkcjonalnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i proste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem kosztów rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest też wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych wiadomości między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania dobrych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:46:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 14:18

Korzystamy już od dłuższego czasu i u nas faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To funkcjonalny program, przede wszystkim prosty w obsłudze, z jasnymi warunkami użytkowania i co ważne - darmowy! Bardzo upraszcza nam dokonywanie rezerwacji. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 14:22

W naszym obiekcie używamy programu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo funkcje dodatkowe, a najbardziej szybkie rozliczenia, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się momentalnie, więc wszystko odbywa się naprawdę zwinnie.

Dodaj komentarz