Chłapowo - TOP 5 atrakcji dla dzieci według redakcji

Chłapowo - TOP 5 atrakcji dla dzieci według redakcji

Chłapowo jako destynacja rodzinnych wczasów nad morzem powinno sprawdzić się całkiem nieźle. Komfortowe noclegi w różnorakich obiektach, przepiękne okoliczności przyrody, porządnie zorganizowane kąpieliska na piaszczystych plażach… A jak się sprawy mają z pozostałymi atrakcjami? To szczególnie ważne dla dzieci, które zwykle mają 1000 pomysłów na minutę i chcą jak najwięcej różnego rodzaju zabaw.

W samym Chłapowie raczej trudno liczyć na bardziej wyrafinowane rozrywki. To przecież niewielki, kameralny kurort letniskowy - w takich miejscach dzieci mogą liczyć przede wszystkim na wszelkie gry i automaty przy barach, stoiska z coraz to wymyślniejszymi słodkościami, trampoliny i zjeżdżalnie na plażach, może jeszcze objazdowe wesołe miasteczka. Jak by nie patrzeć: niezbyt imponujący zestaw atrakcji. A wystarczy wyjechać kawałek za Chłapowo, żeby świetnie się bawić całą rodziną. W dalszej części 5 konkretnych dowodów na to, że poza plażowaniem warto zaplanować dzieciom parę wycieczek po najbliższej okolicy.

Dodano: 2018-04-13 09:31:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
13.04.2018 09:54

I przecież jeszcze cały Hel, bardzo proszę nie zapominać o Helu. Z Chłapowa przecież wcale nie jest jakoś szczególnie daleko, a takie miejsca jak fokarium czy Muzeum Obrony Wybrzeża z pewnością będą bardzo ciekawymi atrakcjami dla dzieci.

Dodaj komentarz