Bo zabawa jest najważniejsza!

Jak nie ma zabawy, to jest nudno. Wiedzą to nawet pasjonaci swoich dziedzin - na przykład twórcy najlepszych gier komputerowych lubili czasem gdzieś wcisnąć jakieś koronkowe majtki czy inne żarciki.

Pensjonat Karkonoski SPA*** nie pozostaje dłużny starej tradycji, i również stworzył swoje własny "żarcik", a mianowicie - film reklamowy, ale inny niż wszystkie i tworzący powiew świeżości w świecie hotelarskich klipów reklamowych. Jak taka filmowa guma Orbit - zobacz sam i poczuj tą świeżość!

Karpacz

Montaż: KM Studio

Podsumujmy to szybko i schludnie - zamiast powagi mamy zabawę, zamiast wnętrz podwórko i góry, zamiast zbliżeń łóżka, zbliżenia uśmiechów. Mieszanka która dosłownie wychodzi z ekranu i sama tworzy widzowi uśmiech na ustach. A weźmy pod uwagę, że jest to wierzchołek góry lodowej - tak naprawdę klip jest tylko takim dopełniaczem, idealnie sklejającym ze sobą różne aspekty całej oferty, która bez niego również byłaby kusząca, ale nie miałaby...tego czegoś?

I to działa! To naprawdę działa, powodując ogromne wczucie się w to, co oglądamy na ekranie. I niech mnie teściowa odwiedzi, jeśli się mylę - na pewno zadziała to pozytywnie na ilość rezerwacji w tym pensjonacie. :)

A inne wypoczynkowe obiekty pod Śnieżką, są tu:

Dodano: 2014-11-10 09:34:36

Komentarze (0)
Dodaj komentarz